לייעוץ ראשוני התקשרו - משרד: 077-3487178 | נייד: 054-5487178

עורך דין גירושין בראשון לציון

תחום דיני משפחה הוא תחום מאד רחב וכולל בתוכו תחומי משנה רבים. עורך דין גירושין בראשון לציון או עורך דין גישור משפחתי בראשון לציון וגם עורך דין צוואות בראשון לציון כולם עוסקים בדיני משפחה שונים. דיני משפחות הם תחום שעוסק בדיני נפשות ולכן דרושה מידה רבה של רגישות, הבנה וסובלנות שאינם דומים כלל לכל יתר תחומי המשפט האחרים.

דיני משפחות עוסקים בסכסוכים בין בני משפחה והדבר מביא להתרגשויות רבות, פחדים רבים, סערת רגשות ולבטים גדולים.  לכן, מעבר למקצועיות הרבה שעורך דין דיני משפחה בראשון לציון צריך להפגין ומעבר לגיבוש אסטרטגיה משפחתית מחוייב עורך הדין להיות כמעט פסיכולוג במקרים אלה. חשוב לזכור שבהרבה מקרים מדובר על אישה נבגדת, על ילדים שמפרקים להם את התא המשפחתי, או ירושה שלא מגיעה למי שחושב שמגיע לו וכדומה. מצבים אלה מאד טעונים וגורמים לסערת הרגשות ובלבול גדולים.

תפקידו של עורך דין דיני משפחה בראשון לציון

עורך דין דיני משפחה בראשון לציון הוא גם עורך דין ירושות בראשון לציון ותפקידו הוא לדאוג ללקוח, לחזק אותו ולהראות לו שלמרות המצב הלא נעים והמסובך ניתן לראות את האור בקצה המנהרה וכי לכל אחד מגיעים בסופו של דבר חיים טובים ומאושרים יותר. חשוב לזכור כי לא כל הליך משפטי חייב להיות מלחמה בין הצדדים. ניתן למצוא פתרונות של הליכי גישור בהסכמה מחוץ לערכאות המשפטיות וכשזה ניתן זה תמיד עדיף.
תחומי העיסוק של עורך דין לדיני משפחה הם:
• גירושין
• צוואות
• הוצאת צווי ירושה וקיום צוואה
• סכסוכי ירושה
• אפוטרופסות
• אבהות
• חטיפת ילדים הברחתם לחו"ל
• סכסוכים כספיים בתוך המשפחה

בנוסף עוסק עורך דין דיני משפחה בראשון לציון בהכנת הסכמים למניעת סכסוכים בתוך המשפחה כגון: הסכמי ממון, הסכמי הורות, הסכם הלוואה, הסכם מתנה, הסכמים בין יורשים, הסכמי גירושין וכיוצא באלה. בנוסף לכל אלה עוסק עורך דין לענייני משפחה גם בגישור לסיום מחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט.

בתי משפט אזרחיים ובתי דין רבניים

חלק נכבד מתחום דיני המשפחה מתנהל בצורה מפוצלת בין שתי ערכאות שונות: בית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. כך יוצא שחלק מדינים אלה יידונו בבתי משפט דתיים וחלקם בבתי משפט אזרחיים. לכן, חשוב ביותר שעורך דין לדיני משפחה ידע להתנהל בשני מקומות אלה בצורה שווה.
מבחינת הלקוח חשוב לבחון את עורך הדין שאיתו הוא מעוניין לצאת לדרך כדי לנהל הליך משפטי מיטבי בכל אחת מערכאות אלה. עורך דין לענייני משפחה חייב להיות אדם קשוב וסבלני, מהיר החלטה ומקצועי ולספק פתרונות איכותיים. בנוסף, עורך דין לענייני משפחה חייב לשים את טובת הילדים בכל סכסוך שמעורבים בו ילדים לפני הלקוח שלו ולהסביר ללקוח כי זה המצב וכי כך פועל גם בית המשפט.

Call Now Button
צרו קשר עכשיו

לייעוץ עם עורך דין
התקשרו:

077-3487178
054-5487178

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס

משרד עורכי דין חגית הלוי ושות'

חגית הלוי ושות' משרד עורכי דין

דילוג לתוכן