לייעוץ ראשוני התקשרו - משרד: 077-3487178 | נייד: 054-5487178

כינוס נכסים במסגרת הליך גירושין

בתביעות לפירוק שיתוף במסגרת הליך הגירושין המתנהל בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, ייתכנו מצבים בהם יעדיפו בני הזוג כי נכסיהם יימכרו בקלות ובמהירות על-ידי עו"ד חגית הלוי ועל-ידי בא כוח הצד השני וזאת במסגרת תפקידם ככונסי נכסים.

בהליך כינוס נכסים מסוג זה, בית המשפט מפקח על שלבי המכירה החל משלב פרסום הנכס ועד לקבלת אישור המכירה הסופי, הניתן על ידי שופט בית המשפט בפניו מתנהל תיק הגירושין.

לאחר מינוי עורכי הדין ככונסי הנכסים, פונים הכונסים לשמאי מקרקעין מוסמך לצורך קבלת חוות דעת מקצועית, עדכנית ומפורטת.

במסגרת הליך הכינוס, רשאים המציעים לקבל את חוות דעת השמאי הכוללת בין היתר את תיאור הנכס, מצב תכנוני וזכויות במקרקעין, אולם אינה כוללת את הערכת שווי הנכס.

על מציע ההצעה לבדוק בעצמו (באמצעות עורך דין מטעמו) ועל אחריותו את טיב הנכסים, מצבם התכנוני, הרישומי, המשפטי והפיזי, אפשרויות ניצולם, הזכויות בנכסים וכל יתר המגבלות והתנאים החלים על הנכסים.

את ההצעות עבור הנכס יש למסור למשרד עורכי דין חגית הלוי ושות' עד לתאריך הנקוב בטופס ההזמנה וזאת בכפוף לצירוף המחאה בנקאית בשיעור 10% מגובה ההצעה לפקודת כונסי הנכסים.

לאחר קבלת ההצעות, נערכת במשרדי כונסי הנכסים "התמחרות" המהווה מעין מכירה פומבית המגובה בפרוטוקול ספציפי המשקף את התנהלות המכירה.

דיני המכרזים אינם חלים על הליך כינוס הנכסים במסגרת גירושין ואין הכונסים משלמים דמי תיווך.

את טופס ההצעה ניתן להגיש באמצעות כתובת המייל שלנו: adv@hhlaw.org.il
או באמצעות הפקס: 077-3487178

בהצלחה!

Call Now Button
צרו קשר עכשיו

לייעוץ עם עורך דין
התקשרו:

077-3487178
054-5487178

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס

משרד עורכי דין חגית הלוי ושות'

חגית הלוי ושות' משרד עורכי דין

דילוג לתוכן