דלג לתוכןדלג לפוטר

שירותי נוטריון

התייעצו עם צוות עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחום!

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  משרד חגית הלוי ושות' מציע כיום מגוון שירותי נוטריון, לרבות חתימה נוטריונית על מסמכים שונים והעתקי מסמכים. בין השירותים המוצעים במשרדנו תמצאו את התחומים הבאים:

  חתימת נוטריון על הסכם ממון

  חתימת נוטריון על הסכם ממון מעניקה להסכם תוקף משפטי, ומאפשרת לתארך את ההסכם לנקודת זמן קבועה וידועה מראש. דרך זו מונעת מחלוקות העשויות להתגלות במקרה של גירושין בדבר תאריך החתימה על ההסכם. מסמך זה יכול להיות תחליף לאישור של בית הדין לענייני משפחה.

  חתימה נוטריונית על צוואה

  צוואה נוטריונית היא אחד מהמסמכים בעלי הקבילות המשפטית החזקה ביותר. המשרד מסייע הן בניסוח הצוואה והן באמצעות חתימה נוטריונית בלבד, על צוואה קיימת שהמצווה ניסח בעצמו. כל נוטריון מבצע רישום מסודר של המסמך, לרבות תאריך שם המצווה והעתק התעודה המזהה, להצגה מול בית המשפט במקרה שישנן שתי צוואות או קיימת מחלוקת הנוגעת לרצונו של המצווה.

  ייפוי כוח נוטריוני

  שירותים רבים בישראל מבוססים על ייפוי כוח החתום על ידי נוטריון מוסמך. שירותי נוטריון בתחום ייפוי הכוח יכולים לכלול גם ניסוח של המסמך עצמו לצד זיהוי מיופי הכוח והאדם שהעניק להם את הסמכות לבצע פעולות עבורו.

  אישור נוטריוני למשכנתא

  חתימת נוטריון על אישור המשכנתה היא אחד מהתנאים לקבלת ההלוואה. במשרד תקבלו את החותמת הדרושה ותוכלו להמשיך בהליך מול הבנק.

  חתימת נוטריון למכירת מגרש או נכס אחר

  הן מכירה והן קנייה של נכס בישראל דורשים זיהוי של הקונה והמוכר. במשרדו תוכלו לקבל אישור נוטריוני המאפשר להוכיח את זהותכם ללא ספק בתהליך חתימת החוזה.

  חתימה נוטריונית לפי אמנת האג

  אמנת האג מחייבת חותמת אפוסטיל המעניקה תוקף למסמכים במדינות שונות בעולם ובכללן ארה"ב. חלק מהרשויות ידרשו את האפוסטיל כדי לאשר את המסמך לביצוע פעולות.

  חתימת נוטריון לאישור נכונותה של תעודת לידה

  במקרים מסוימים תעודת לידה אינה מספיקה כדי להוכיח את מקום הלידה ותאריך הלידה של אדם. למשל, בעת קבלת מסמכי הגירה תדרש חתימה של נוטריון על המסמך.

  חתימה נוטריונית לנכונותם של מסמכים מזהים

  מסמכים מזהים עשויים לדרוש גם חתימה של נוטריון הבוחן את המסמך המקורי או העתק שלו. במקרים מסויימים תתבצע חתימת נוטריון על העתק של המסמך בתהליך הקרוי הפקת מסמך "נאמן למקור".

  אישור נוטריוני לחותם בשם תאגיד

  חתימה נוטריונית המאפשרת לאדם לחתום בשם התאגיד שאליו הוא משתייך. נדרש אישור נוסף מרואה החשבון או עורך הדין הפועל בשם התאגיד כדי לוודא שאכן אותו אדם מוסמך לחתום בשם התאגיד.

  חתימת נוטריון על תצהיר

  נוטריון יכול לקבל את התצהיר האמור או הכתוב של אדם, לאשרו וכן לאשר הצהרה אחרת. התצהיר נמסר לאחר זיהוי של אותו אדם על ידי הנוטריון, והזהרתו על העונשים הקבועים בחוק אם נתן תצהיר כוזב.

  העדה של מסמך סחיר

  המחאה או שטר שאינם נפרעו, ונועדו להיות סחירים, דורשים תהליך של העדה. משרדה של חגית הלוי מעניק במסגרת שירותי נוטריון מקצועיים גם שירות של חתימה נוטריונית כתנאי להוכחת העובדה שהשטר חולל (לא נפרע).

  חתימה נוטריונית המאשר כי אדם נמצא בחיים

  הצהרת חיים נדרשת פעמים רבות כדי לאשר פעולות שניתן לבצע רק אם אותו אדם בחיים. במקרה זה מופק מסמך המכונה "אישור חיים".

  חתימת נוטריון על תרגום

  תרגום של מסמך דורש אישור מטעם נוטריון הדובר את שפת המקור ושפת היעד. חתימה נוטריונית על המסמך תעניק לתרגום עצמו תקפות משפטית כאילו היה מדובר במסמך בשפת המקור.

  חתימה נוטריונית לרכישת נכס על ידי משקיע מעבר לים

  משקיעים הרוכשים נכס בישראל זקוקים פעמים רבות לחתימה נוטריונית של המוכר הישראלי. במשרדה של חגית הלוי תקבלו מגוון שירותי נוטריון המותאמים למשקיעי נדל"ן בין־לאומיים.

  חתימה נוטריונית על מסמך מצאי

  חתימת נוטריון המאשרת את נכונותה של רשימת מצאי היא תנאי לקבלת אישור לתוצאות רשימת מלאי. הנוטריון נדרש לוודא כי הספירה אכן תקינה. פעולה זו נדרשת פעמים רבות לצורך עריכת פוליסה לביטוח תכולה או לאחר התרחשות מקרה ביטוח שבו חלק מהמלאי נפגע.

  מלבד כל השירותים המצוינים לעיל, משרד חגית הלוי ושות' מעניק שירותי נוטריון נוספים, ומוסמך לבצע כל פעולה המוגדרת במסגרת סמכותו של נוטריון ציבורי.
  לפרטים, צרו איתנו קשר: 077-3487178

  התייעצו עם צוות עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחום!

  לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים
  ונחזור אליכם בהקדם

   תחומי עיסוק נוספים:

   ניתן להגיע לפגישת ייעוץ שבה נבחן את המצב הקיים,
   תקבל/י תשובות והסברים לכל השאלות שלך ופתרון או המלצה מה כדאי לעשות.

   לייעוץ ראשוני התקשר/י  עכשיו: 077-3487178

   או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    צור קשר דילוג לתוכן