דלג לתוכןדלג לפוטר

אישור נוטריוני

התייעצו עם צוות עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחום!

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  נוטריון ועו״ד לדיני משפחה חגית הלוי ושות׳

  משרדה של חגית הלוי שמח להעניק שירותי נוטריון הן ללקוחות פרטיים, הן ללקוחות עסקיים והן לתאגידים הזקוקים לייפוי כוח או אישור נוטריוני.

  מי מוסמך להיות נוטריון ולהעניק אישור נוטריוני?

  רבים טועים לחשוב כי כל עורך דין יכול לחתום על מסמכים כנוטריון. בפועל, החוק מסמיך רק עורכי דין בעלי וותק שעברו הכשרה מיוחדת להיות נוטריונים. בנוסף, על המועמדים להיות נוטריונים לעבור וועדה מיוחדת הבוחנת את עברו של עורך הדין ומזהה את הפועלים ללא רבב. לכן לא כל משפטן זוכה להסמכה כפולה של עורך דין ונוטריון. הסיבה להבדל בין הדרישות לקבלת תעודת עורך דין לתעודת נוטריון, נובעת מעצם האחריות שנושא עליו אותו בעל מקצוע כאשר הוא מתחייב לאמיתות זהותו של אדם החותם על ההצהרה בהנפיקו אישור נוטריוני.

  חגית הלוי עומדת בכל דרישות החוק, ומעניקה את כל השירותים הנוטריוניים הדרושים, לרבות: ייפוי כוח נוטריוני, זיהוי החותם על חוזה, אישור נוטריוני לצרכים שונים ושירותי נוטריון נוספים.

  אישור נוטריוני - נוטריון ועו״ד משפחה חגית הלוי

  אילו שירותי נוטריון תוכלו למצוא אצלנו?

  משרדה של חגית הלוי מוסמך להעניק אישור נוטריוני למגוון רחב של פעולות משפטיות הדורשות ווידוא של האדם החותם לצורך קבילותו של המסמך על ידי גורמים שונים בארץ ובחו"ל. אלה שירותי הנוטריונים הנפוצים:

  כמה עולים שירותי נוטריון?

  שירותי נוטריון ביניהם אימות חתימה נוטריוני, זיהוי החותם, ייפוי כוח נוטריוני ושאר השירותים שהוזכרו לעיל מתומחרים בדרך כלל הן על פי סוג השירות, הן על פי אורכו של המסמך המאומת והן על פי כמות החותמים. לכן, בפנייה לקבלת שירותי נוטריון חשוב להציג בפניו את המסמך הנדרש לחתימה במלואו ולקבלת הצעת מחיר.


  חשוב לדעת, כי אם הנוטריון צריך לנסח את המסמכים בעצמו, ולא רק להעניק אימות חתימה נוטריוני תתווסף עלות שעתית או מחיר קבוע לניסוח המסמכים.


  כמה זמן אורכים קבלת אישור נוטריוני וקבלת ייפוי כוח נוטריוני?


  הן אישור נוטריוני והן ייפוי כוח נוטריוני יכולים לארוך דקות ספורות אם כל הנדרש מהנוטריון הוא רק זיהוי האדם על פי תעודת הזהות שלו. במקרה שחסרים מסמכים נוספים כמו באישור נוטריון על מסמך תאגידי, הדבר תלוי בזמן שייקח להמציא את מסמכים אלה ולקבלם מהרשויות המתאימות.

  לקבלת מידע נוסף על ייפוי כוח נוטריוני, אישור נוטריון ושירותים נוספים הניתנים על ידי חגית הלוי, עורך דין ונוטריון, אל תהססו לפנות למשרד בטלפון: 077-3487178

  התייעצו עם צוות עורכי דין ותיקים ומנוסים בתחום!

  לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים
  ונחזור אליכם בהקדם

   תחומי עיסוק נוספים:

   ניתן להגיע לפגישת ייעוץ שבה נבחן את המצב הקיים,
   תקבל/י תשובות והסברים לכל השאלות שלך ופתרון או המלצה מה כדאי לעשות.

   לייעוץ ראשוני התקשר/י  עכשיו: 077-3487178

   או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    צור קשר דילוג לתוכן